| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kulicko, ja jsem vyrostla jen s maminkou. Nemela penize, pracovala v tovarne, ale taky umela plno veci. Paraly jsme porad dokola ruzny svetry a prepletaly a hackovaly. Presivaly saty porad dokola. Doma jsem mela barvicky a papiry, malovala jsem. Vodila mne do knihovny a ctly jsme. Na zadny krouzky jsem nikdy nechodila, do lidusky az kdyz jsem byla dospela a mohla si zaplatit. Chodila jsem zpivat do kostela (=moje holky potom taky, dokud je to bavilo, 2 z nich chodi zpivat do sboru do dneska)
No, totez jsem delala ja s detmi - stavěli jsme taky, dům, nebyl čas, málo peněz. Ale ja bych zesilela, kdybych neco nedelala. Deti si vodily kamarady a delali jsme to spolecne - tak jsem se zeptala ve skole, jestli muzeme ve tride/telocvicne tanecky - reditel nadsenej, tak mne tam nechal zadarmo s detmi cvicit a tancovat a poradat maskarni a podobne, na jine skole jsme meli extra vytvarnou vychovu po vyucovani (=ideelne, penize na to nikde nebyly, ale ja usetrila za krouzky pro moje deti a nebylo to jako "my to delame podoma"). Na dalsi skole jsme opet vyrabeli loutkove divadlo s loutkami, psali pohadkova predstaveni a hrali pro materske skolky (=pochopitelne ne vsecko najednou, ale ruzne prostridany, jak to MOJE DETI bavilo. Kdyz jsme meli ten pocitac, zacala jsem s detmi psat casopisy, deti to prodavaly a za to jsme kupovali papir a za zbytek jsme sli do restaurace (a to jsem posleze pouzila jako projekt pro vyuku svedstiny a dostala za to pro skolu 2 ceny). Vsecko jsem to zacala kvuli svym detem a pribrala k tomu dalsi, a zadarmo, protoze skoro nikdo si nemohl dovolit platit naky krouzky. A vsecko jsem posleze vyuzila jako zkusenost k necemu placenymu v zamestnani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.