| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro ty děti je to těžký ať je příčina jakákoli. Důvody a podstatu problému stejně pochopí až budou velké.
Moje máma odešla od táty když mi bylo 6. Rozvod rodičů formoval prakticky celý zbytek mého dětství, roky jsem přemýšlela o tom, jestli by to nešlo "vrátit", zazlívala jsem jí to. Časem jsem pochopila, že udělala správnou věc. Že odešla. Ale ve světle této diskuse musím říct, že ta hlavní věc, kterou udělala správně, bylo, že mne vzala s sebou, chránila, vytvořila stabilní prostředí, že jsem nezažila nikdy pochybnost, jestli budu nebo nebudu s mámou, že můj domov byl vždy tam, kde byla ona. Zjevně to není samozřejmost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.