| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Abstinent je ten, kdo budˇnepije nikdy nebo v rámci přípitku usrkne. alkoholik je ten, který si namlouvá, že bez pití to není problém, může kdykoli skončit, má to pod kontrolou....a když pak lidi blbnou se suchým únorem, tak na facebooku sdílí různé rádoby humorné obrázky na téma myslel jsem si, že to nebude problém, ale když teď jedem do toho sklípku a babička má narozeniny, tak to teda suchej únor nebude. Asi jsem ovlivněná naší totálně po alkoholu nebažící rodinou, kde se vždycky na Silvestra otevřelo šampaňské k přípitku, které se pak uložilo do lednice a tam setrvalo bez úhony až do půlky února, kdy má máma svátek. Nebyl problém ho vypít, ale nikdo o to nestál. Na druhou stranu absolutně nemám problém být ve společnosti, kde se pije, nepít a přesto se bavit. Stejně je na tom můj manžel. Nevadí mi ani nalévat hostům, není to tak, že by nám alkohol nesměl přes práh, ale nechutná nám to a vadí nám pocit, že nemáme nad sebou kontrolu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.