| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

ale není tohle hlavně záležitostí toho, jak se k tomu postaví ten dospělý, a jestli "žalobníčka-škodolibce" usměrní nebo mu naopak popřeje sluchu?

Nejsem pedagog, ale tipla bych si, že bude docela rozdíl, jestli ten učitel nad informací, že Pepíček si napsal domácí úkol o přestávce, mávne rukou (třeba i s tím, že kdyby ho sám přistihnul, tak by mu k tomu něco řekl, ale takovéto "informátorství" nechce úmyslně podporovat), nebo jestli Pepíčkovi z toho udělá problém.

Zkrátka jestli tomu dotyčnému umožní ten pocit moci nebo ne.

Já jsem se s tím u svých dětí setkala jednou, že tam byl někdo takto zlomyslný (ne tedy žaloval, ale ubližoval), řešili jsme to s příslušnou třídní, která okamžitě zareagovala "ano, to je takovej škodič", takže si situaci uvědomovala, a promluvila jim do duše. Dotyčnej škodič s tím na chvíli přestal, pak s tím zase začal (někdo to má asi opravdu v povaze), ale jako řešení mi to přišlo naprosto uspokojivý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.