| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z dnešního odpoledne mi vyplynuly dva nesouvisející dotazy.

a) Nudící se batole mi zmrazilo deset kostek droždí. Bude to ještě bez problému kynout?

b) Už týden mám OČR na děti, ale zítra potřebuju jít na schůzky do práce. OČR je pro mě zcela nová situace, tak nevím, jak to chodí a nedaří se mi to přesně zjistit.

Jak to přesně udělat?
1. Doma zůstane s dětmi manžel, já si nechám OČR a odskočím si do práce (navadí mi, že tam půjdu za almužnu)
2. Dítě zavezu babičce, která chce hlídat jen u sebe doma a jen na chvíli a odskočím si do práce.
3. Ukončím dnes OČR, zítra půjdu do práce a příští týden si vezmu dovolenou a budu s marody doma dál.

Jsou varianta jedna nebo dva v pořádku? Děti nemohou být v institucích a někdo s nimi být musí, ale nebyla bych to na jeden den já a případně by to ani nebylo doma. Nechci pokutu v případě kontroly a chci to udělat správně, jen vlastně nevím, jak to je.

Varianta, že přepíšu OČR na manžela nejde, protože hned zítra večer odlítá na služební cestu a vyměnit se prý můžeme jen jednou, takže by si OČR pak už musel nechat a nikam by neletěl. Pokud jedna ani dva nejsou správně, tak holt nastane trojka.

Prosím, netušíte někdo, jak to s OČR je? Je to navázané na mně, na nemocné děti nebo na domov? A jak je to vlastně s tím droždím?

Předem moc díky za info.

Netušíte někdo,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.