| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tebou uváděných 12000Kč na měsíc mi nepřijde žádná tragédie, podobně jsme to měli při mojí mateřské, děti máme 3 a máme 2 auta. Oblečení téměř všechno ze sekáče nebo z Lidlu, mě na nějakou módu zas tak neužije, takže ulovený pěkný kousek ze sekáče mi udělá větší radost než drahý model ze značového obchodu. Děcka oblečení dědí nebo ho mají ze sekáče nebo z různých bazarů (s výjimkou bot, ty mají skoro všechny nové, to bývá největší pálka). Pokud jsi na Facebooku, tak se připoj do nějaké facebookové bazarové skupiny z okolí, tak se dá sehnat spousta dobrých věcí za pusu a nemusíš navíc utrácet za poštovné, když to máš v dojezdu. Máme prvňáka a stůl jsem mu sehnala za 500Kč z fb bazaru, židli teda ve slevě v obchodě. Za jídlo my moc neušetříme, ale zase šetřím na drogérii - skoro na všechno čištění používám ocet, do myčky domácí prášek z prací a jedlé sody a kys. citronové. Záchod večer splachujeme vodou z vany.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.