| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vůbec nevím, co ta klec obnáší a co tím myslí. Osobně jsem to brala jako něco, co nás má uklidnit, prý je pes jejich miláček na mazlení, čemuž i věřím, sympatičtí mladí lidé. No ale to mi pak nebylo jasné, jak by to asi fungovala, že psa vyvenčí, dají do klece, vyvenčí dají do klece, a kdy se s ním jako mazlí nebo jak ten pes funguje, když je pes ? Takže jsem to spíše brala, že je to informace pro nějaké naše uklidnění, nečekala jsem, že by tam byl pes pořád zavřený, no opravdu nevím a stejně se mi zdá, že je jedno co mi na to řeknou, protože si to pak stejně budou dělat jak budou chtít. Nájemníky nekontrolujeme jak bydlí a ani nechceme. Z našich nájemních let si pamatujeme, jak nám vadil pronajímatel, který do našeho pronajatého bytu (on byl vlastník) chodil poměrně často, aby se kouknul, jak tam bydlíme. Takže velmi respektujeme soukromí našich nájemníků (jako pronajímatelé jsme asi dost ideální).

o kolik byste si event. řekli více na nájmu, kdybyste tam akceptovali psa ? O kolik tak většinou platí majitelé psa (retrívra a podobného) víc za bydlení se psem ?


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.