| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termix, já nemyslím že se to nutně vymstí! ~;)
Taky to dělám, dělám to pro ně ráda a i oni jsou rádi. ~x~ Mají v svačinové piksle vždycky chleba/housku/rohlík s nějakým sýrem apod., k tomu střídavě různé druhy zeleniny (paprika, okurka, ledový salát apod.) Děláme to tak od první třídy, jen to teď dělám už večer a dám do ledničky, dřív jsem svačiny dělala ráno. A porce se zvětšili, starší chce většinou rohlíky dva, jeden nestačí. ;-)

ALE jinak nejsem obecně moc "rozmazlovací" v tom smyslu, že bych jim dělala služku! Jsem háklivá na lenost a když neplní své povinnosti (vynášení tříděného odpadu, vyklízení myčky apod.), to se dokážu pěkně naštvat a kdybych měla pocit, že to dělání svačin berou jako nějaký automatický servis a sami nehnou prstem, bylo by to o něčem jiném. Ale tak to není, takže OK. Zatím... ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.