| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

no právě.

Předtím jsme se bavili o tom, že primán by se cítil špatně v obleku, který by nebyl nový a nebyl by upraven na míru, napsala jsi něco ve smyslu, že by se cítil jako zanedbávaný chudáček, který na to nemá (za nepřesnou citaci se omlouvám, nechce se mi to teď dohledávat).

Zároveň jsi jinde psala, že považuješ za samozřejmé, že dítě alespoň rámcově zná finanční situaci rodiny.

Takže když si to všechno dáme dohromady, tak proč by se dle této logiky muselo cítit jako chudáček dítě, které VÍ, že ten "oblek ze sekáče" nebo půjčený od bratrance není nutnost proto, že by ta rodina byla chudá (což ví, že není)?

Navíc, jak tu už demonstrovala Slečna a jak jsem to viděla i já, tak VIDĚT to nemusí být ani náhodou a dokonce za takové oblečení můžeš sklízet poklony. Což platí i o tom obleku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.