| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja vůbec nechapu ty dohady tady. Vzdyt imatrikulace není povinna. jestli se to nekomu nelibi, nebo to povazuje za pitomost, tak se toho nemusi účastnit. Nabyla jsem dojmu minuly tyden, ze se to obecne detem (malym i velkym) libilo. Synovi urcite, ještě po navratu domu si vypisovali přes nejaky ten jejich "wocas ~f~", jaky to bylo. Odchazeli jsme po pulnoci, rozhodne ne mezi prvníma, klidne bych ještě zustala, ale prece jen jsme sebou měli stare babicky, které ac puvodne zamyslely zmizet v 10, zustaly tam s nama a taky nevypadaly, ze by je to nebavilo. Samozrejme nevylucuju, ze se tam nejaky prvak otravoval, tak proste sel domu, zadny nasili.

U nas měli i spolecny nastup primanu s maturantama, nejak to nacvicovali předtím ve skole - vždycky jeden z dvojice byl z pravku, 2. ze sexty, nastoupili spolu, pak holky něco zatancili, jenom takovy nejaky protoceni, udelali krouzky podle trid (my mame A, C a D), vprostředku byly ucitele, fakt to bylo hezky. Ptala jsem se syna, jak se jmenuje ta "jeho" slečna - nevim, to jsem zapomnel. Jak ji teda pozna? Nevim, leda, ze bude mit na sobe stejnej svetr ~t~. Nakonec nastesti slečna poznala jeho, takze to probehlo OK.

A ja mela zas jednou prilezitost nechat se slavnostne učesat, poridit si hezky saty a uzit si tanec, to s manželem fakt často nedelame. Ještě ze občas maturuje naka ta neter.

A ze se to odehrávalo az v unoru - no a co? Adaptak měli hned v zari a na tohle se fakt tesili. Ja na 1. VS imatrikulaci nemela, protože jsem sla rovnou do druhaku, tak jsem si ji na pravech chtěla uzit. Bylo to hezky, ale zadna slavnost to nebyla, ja mela maly cerny, ale to jsem byla spis výjimka, spolužáci tam byli klidne v dzinach a svetru. Do prvaku na pravech nastupuje asi 650 lidi a jestli nas tam bylo 100, to bych hodne prehanela, většina se na to vykaslala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.