| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Irmi, to se takhle vůbec nedá radit. Každému prostě zabere něco jiného, bohužel se na to nedá udělat třeba krevní test nebo něco takového. Někdo potřebuje i kombinaci více léků. Já třeba potřebuju lék, který mi pomáhá ke kvalitnímu spánku a zároveň to je AD (a nejsem po něm oblblá) a k tomu ještě AD s prolongovaným účinkem přes den. To opravdu musí vymyslet tvoje doktorka. Já také musela po několika letech najít jiného doktora, protože ta původní dr. nebyla ochotná mi přenastavit medikaci. Můj současný doktor ano a doslova mě vrátil do života, jsem mu fakt vděčná. U mne teda nejde o reaktivní depresi.

Jinak Alraune má pravdu, velký stres, který se zármutkem může přijít, se může přehoupnout do chronické deprese raz dva, je moc dobře, že to řešíš jak s psychiatričkou, tak s terapeutkou. Někdo může mít jinou zkušenost, ale ty to prožíváš tak, jak to prožíváš, nemá smysl se s kýmkoliv srovnávat.
Také nevím, jestli jsi zkusila lázně - vím o dost lidech, kterým pomohly, jezdí se na tři týdny do Jeseníku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.