| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, mrzí mě, kam se to pohnulo... Vím od začátku, že máš na AD tento pohled, nijak Ti ho nevyvracím, byť neznamená, že je a priori správný. Je jiný než můj. Máš pravdu, nejsem v pohodě, byť beru AD 6 měsíců... ale nevím, kde bych byla bez nich. Možná už tam někde... Netuším. Objektivní pravda je, že jsem schopna dojet autem do práce (její výtěžnost raději zmiňovat nebudu :)), nakoupit, uvařit, vyprat, lehce poklidit, venčit psa, jít s kámoškama na kafe nebo do kina... ale hlavně se snažím být tu pro dceru, řešit s ní maturu, přihlášky na VŠ, poslouchat muziku... Jenom mi to všechno bylo málo a chtěla jsem to (zase!!) ještě rychleji a líp zvládat. A proto najít lepší a účinnější AD.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.