| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nordico, ja jsem svuj nazor celkem jasne vyjadrila:

Ze 16 leta holka s Aspergrem poukazuje na to, ze se neco musi zmenit, a s tim hluboce souhlasim. Ze ruzna telatka neco vyuzijou "ku svemu (nejakmu) prospechu" s tim pochopitelne nema nic spolecneho a Greta za toi nemuze. Ze reditele najedou na IN akce, aby se nejak neshodili. Ze se to starsim generacim nezajida, jako se jim nikdy nezajidalo nic, co omezovalo jejich pohodli, viz ruzne demonstrace drivejsi, o tom jsem taky vyjadrila nazor.

Ze Je z toho svetova akce - to Greta jaksi nijak nemohla predpokladat, oivsem jelikoz z toho ta svetova akce je, tak v tom proste neco bude, ne?

Co bych jako mela jeste vyjadrit? Ze mam svy nazory podlozeny a obeznamena s obtizemi realizovani zmen, tykajicich se vylepseni klimatu, rovnez jsem. Ze to neni ze dne na den mi rovnez neunika.

Takze jako co jeste?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.