| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, tak u nas to jede stylem "jakej pan, takovej kram". Moje DOSPELY deti v detsvi diskutovaly a vedely, co jsem vyvadela ja a v cem jsem byla podporovana, mely o to taky zajem (takova tya SOLIDARITA, BRATRSTVI, OHLED NA DRUHY6, POMAHAT DRUHEJM...) A dodnes se v tom angazujou, a to jak financen podporujou ruzny veci globalne. Takze moje deti by v ty demonstraci automaticky jelöy bez ohledu na muj zpohodlnely nazor. Jjich deti jeste nejsou v tom veku, ale nesou si to jako moralni dedictvi, protoze jsou v tom vychovani.

Mopje deti ze skoly prinesly ruzne ekologicke mysleni a ohled na klima (tady to je uz leta letouci moderni, az ted posledni leta to zadrhava). Cili ja mam treba na nakup 10 let stary tasky, plasticky vynalezy pokud moznu nepouzivam, saty presivam furt dokola, a tak podone. Ze zacatku z financnich duvodu a dlouholetych zvyku z domova, ale pak uz mi to proste nedava, ty potreby nemam vypestovany.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.