| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..."coz se obcas podari, pak se zamek prehesluje a zamkne"

Nezažila jsem, že by někdo zámek jen přehesloval a zamkl, ale vždycky ho rovnou ukradl. Na předchozí škole dítěte nám tehdy bylo v 1. třídě doporučeno mít práve ty kódové zámky a už během prvního měsíce byly spoustě dětem ukradeny (kdo naivně koupil další - jako třeba já - tak po dalším týdnu či dvou byl opět ukraden), takže postupně téměř všechny děti přešly na zámky s klíčem, ale tehdejší paní učitelka byla moudrá žena a chtěla, aby náhradní klíček mělo každé dítě na nástěnce ve třídě, takže když někdo zapomněl nebo si zacvakl klíče ve skřínce,tak nebyl problém. Ve 4. a 5. třídě s jinou osobou, která je vyučovala, už tento systém klíčků ve třídě nebyl, tak to se zámky musely přeštípávat každou chvíli. Já to řešila tak, že jsem měla náhradní klíček u sebe, manžel taky a pokud by byl nějaký problém ráno, kdy dítě manžel vozil do školy, tak by to řešil on, odpoledne - večer zase já, kdy jsem ho vyzvedávala nebo převážela na jiné aktivity. Štípat zámek jsme nemuseli nikdy.
V součané škole dítěte nikdo problémy se zámky nikdy prý neřešil a ani teď nemusí řešit, protože tam zřejmě a) inteligence i zájmy dětí jsou poněkud jinde než v předchozí škole, b) jsou všichni natolik vytíženi učivem, že na takovéhle kraviny jako krást či překódovávat zámky nemají čas ani pomyšlení a nikoho taková stupidita ani nenapadne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.