| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado,
už ti to taky někdo víckrát psal.
Ty a tvoje děti to máte postavený jinak.
Já třeba vůbec netuším, co a jak mělo moje dospělý dítě k maturitě znát, ale zcela jistě vím,že kvůli tomu do divadla nechodilo, protože ho to nebavilo a zcela jistě tak vím,že zdaleka nepřečetlo všechno, co mělo . Nic by ho nepřimělo, není tak zodpovědný a takhle zodpovědná jsem nebyla ani já a nebudou ani moje další děti.
Stejně tak se třeba na přijímačky nepřipravovaly ani desetinou z toho, co jsi tady popisovala ty.
Ale jsou to chytrý děti, poradí si a stačí jim to.
A odpověď na druhou otázku-18 letý dcera není dítě,je to mladej člověk. A předpokládám že akce si vybírá sama, stejně jako to dělal můj syn, pokud ještě v 18 neví téměř všechno o Terezíně, pak jí beseda s pamětníkem a exkurze (když ji to zajímá) zcela jistě něco dá. V opačným případě ani ne.
Mého 14 letého syna tohle téma zajímá,nevím, co by o tom mohl vědět ještě víc, tahle exkurze v 18 by mu už nic nedala. Na druhou stranu jsou věci, který ho nezajímají a nenapravila by to ani zajímavá exkurze.
Psala jsme, moje děti, jak ta desetiletá, tak ten 14 letej,jezdí. Ale odpovídala jsem na ten dotaz zakladatelky-ne, nepovažuju to za až tak podstatný, že bych kvůli tomu byla ochotná i třeba měnit školu. Za důležitou součást vzdělávávní to považuju, ale já to beru tak, že za vzdělávání dítěte je odpovědnej především rodič. A já jako rodič si podobný věci dávkuju svým dětem podle toho, jaký máme možnosti, i časový a co v ten danej moment děti zajímá.Moje děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.