| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

mně je úplně jasné, že to NENÍ jednoduchý, ani náhodou, a že se to nemusí podařit beze zbytku.

Termix ale BOJUJE, to je to podstatný. Pravděpodobně každej den a bez jistoty, že se to podaří (podle toho, jak sem psala před časem, tak jsem se už radovala, že se to povedlo, podle toho, co psala teď, tak se ty běsy úplně zahnat nepodařilo, ale ten posun je OBROVSKEJ, a myslím, že pro Termixiny děti bude naprosto zásadní, že ten řetěz přetnula i za cenu vlastního boje, o kterým si ani nedovedu představit, jak je těžkej).

Naproti tomu Valkýra nebojuje skoro vůbec (jen v dětství dcery jsem tam vnímala sympatickou snahu), a celej ten ranec pravděpodobně přehodí dál na tu dceru. Nevidím pro to omluvu. Ne pro to, že by se to nemuselo povést, ale pro tu naprostou absenci snahy změnit SEBE (a ne, fakt tím ani náhodou nemyslím předělat se na stepfordskou paničku) a dát tak třeba impuls ke změně i svému okolí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.