| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráchel,

já si myslím, že tady nejsme ve při.

Nemohu se omluvit za něco takového jako "chtěla jsem ti ublížit", když vím, že nechtěla, ale mohu uznat, že "když jsem udělala to a to, cítil ses tak a tak, rozumím tomu a je mi líto, že ses tak cítil, ačkoli já jsem neměla v úmyslu ti ublížit".

A s tím selháním... nevím, asi bych s tím slovem byla dost opatrná, pokud se nejedná opravdu o nějaké zneužívání nebo týrání/tolerování toho.

Vzhledem k tomu, že jsme lidé omylní a ne všecko se nám povede, a zvlášť tohle je, jak jsi zmínila, citlivá záležitost, tak bych ty rodiče pokud možno nenutila k tomu, aby se bičovali a sypali si popel na hlavu za to, že SELHALI, když se jednalo o nějaké rozhodnutí, které zpětně pohlíženo třeba nebylo nejlepší, ale oni se rozhodovali v nějaké situaci, ve které ho za nejlepší považovali.

(to říkám z pozice rodiče, který se snaží dělat co může, ale nikdy si není jistý, jestli je to opravdu dobře, ne z pozice tyrana, teda aspoň doufám)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.