| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V hospodě znám. Jestli ji mohu ukázat - no asi jo, pokud přijedeš do Prahy 1. čtvrtek v měsíci, vezmu tě do převážně pánské party, představím jako kamarádku, a pokud se před tebou nebudou chtít nějak předvádět nebo krotit, tak budou jako obvykle (posledních 20 let, možná víc) povídat o dětech, nyní tedy vnoučatech a o sobě. Taky tedy práci a politice a našich společných zájmech-vzpomínkách-historkách, ale vnoučata a vlastní duševní stavy celkem vedou. Jestli je projevem ženství, že já toho mezi nimi moc nenakecám, tak jo, ale spíš to odvozuji jen od toho, že na rozdíl od nich já jsem svoje děti porodila, oni jen "porodili" ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.