| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Předně, Irmi, omlouvám se, že se tu takhle dohadujeme. Nevím, co bych na Tvém místě dělala. Dcera určitě ví, že za ní stojíš. Ale asi neuškodí další ujištění o tom, že v případě neúspěchu žádné výčitky nepřijdou, že te´d jsou důležité i jiné věci.
A dál k některým příspěvkům: předpokládám, že úmrtí v rodině nezavinili svou leností či liknavým přístupem, proto zřejmě není nutné motivovat kopáním. Stačí třeba položit si otázku, co můžu v dané chvíli pro Irmi udělat. O lécích radit nedokážu. Ale vyslechnout, resp. dát najevo, že je to těžká situace, že držíme palce, to jde. Max přidat větu, že truchlení má různé fáze, člověk si jimi projít musí, že ten, kdo zbytek rodiny držel nad vodou se po čase také zhroutí, paradoxe vždy ve chvíli, kdy jsou na tom ostatní členové rodiny již lépe. A osobně mě přijde užitečná ta rada, že by dcera nemusela přijít o termín. Já jsem kvočna, za ředitelkou bych šla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.