| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Pokud povím "košilatý" vtip ve společnosti lidí, o nichž vím, že sex už určitě mnohokrát měli na x různých způsobů, tak nějaké ofrnění se beru, ale přijde mi to trochu jako póza. Ano, dáma by sprosté vtipy asi vykládat neměla a ani poslouchat, toho se mnozí drží."

No, pokud to bereš takto, tak za lva salónů asi nikdy nebudeš.

Protože buď máš mizerný odhad na lidi (pokud opravdu vyprávíš košilaté vtipy ve společnosti, která je upjatá natolik, že by "dáma sprosté vtipy vykládat neměla a ani poslouchat"), nebo ty vtipy vyprávět neumíš/vybíráš nevhodný.

To ty vtipy vyprávíš neznámým lidem (dle mě značné riziko) nebo lidem, o kterých víš, že to není jejich šálek čaje (100% riziko)?

A pokud ty posluchače vnímáš, že "ti už určitě sex někdy měli, tak jim můžu vpálit sprostej vtip a když se budou ofrňovat, tak je to JEJICH problém", tak je to taky dost velký nepochopení situace. Sex měla pravděpodobně většina dospělých lidí, ale nezanedbatelné procento prostě lechtivé vtipy nemá rádo, a když Ti to nedojde, tak se holt občas vystavíš nepříjemným situacím.

Podrobné rozebírání kolonoskopie ve společnosti jiné než doktorské nebo opravdu HODNĚ dobrého kamaráda, který má dotyčného natolik rád, že je ochoten od něho vyslechnout i toto, mi přijde MEGAperverzní, ale jak to souvisí s nevhodnými anekdotami?

Já sama bych dala ve společnosti přednost řečem bez kolonoskopie i bez špatných sprostých vtipů. Ty dobré naopak ocením, ale zdaleka ne každej sprostej vtip je dobrej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.