| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/603691/dovolena-je-barbarsky-prezitek-stoji-si-klaus-za-svym-a-rypl-si-do-syna.html

Odmysleme si ostatní věci v tom článku, ale tohle mě zaujalo.

Který normální člověk nepotřebuje/nechce občas vypnout a odpočinout si? A to i když má svou práci rád a dělá ji dobře? To nemá žádné záliby a koníčky, žádné lidi, se kterými by chtěl strávit trochu času i mimopracovně?

Připomnělo mi to dva šéfy mých známých, kteří měli společného to, že to byli pánové už mírně v letech, rozvedení, děti odrostlé, bez vztahu a v podstatě bez důvodu se vracet domů do prázdného bytu, tudíž pravidelně zůstávali v práci dlouho do večera.

Až potud by to byla čistě jejich věc, ale oni k tomu více či méně nutili i svoje podřízené, vlastně proto, aby měli společnost. Podotýkám, že to rozhodně nebyli žádní vědci horečně pracující na nějakém převratném léku nebo tak něco, kde by se dalo říct, že jsou tak pohlceni vzrušující a užitečnou prací, že se jim ani nechce domů.

Potkali jste se někdy s něčím takovým? Já naštěstí přímo osobně ne, ale když jsem to slyšela vyprávět, tak jsem se mírně opotila.

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to úchylné a rozhodně nic, co by vzbuzovalo úctu k tomu, jak je ten člověk pracovitý, spíš bych si pomyslela, že buďto má nějakou velkou krizi nebo je s ním asi osobnostně něco v nepořádku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.