| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Burte, protože Kudla tu nechce rozebírat svůj život, nechce s ničím radit. Jen ji baví filozofovat nad během života, rozebírat to ze všech možných úhlů, hledat všechny pohledy na věc a hlavně nikdy neskoncit.

Ano, tak to je. Já na rozdíl od většiny za to Kudlu neodsuzuju, ale mě, starého materialistu, tohle filozofování nebaví, tak se nezúčastním.
Jsou chvíle, kdy se i v reálu zamýšlím nad různými životními situacemi, ale ráda si povídám v tváří v tvář, vypisovat takové úvahy je pro mě dost úmorné.
Většinou nakukuju na rodinu při chvilkách v práci, nemám proto čas ani chuť psát obsáhlé úvahy, pečlivě kontrolovat po sobě každé slovo, píšu tak, jak se tak nějak i vyjadřuju ve skutečnosti.

Diskuze, které se mi líbí, tu už téměř nejsou. Chybí mi tady "komediantky" Binary, Kalamity Janka a jiné, které uměly udělat srandu.
Ale pak tam obvykle naběhne někdo, kdo tu srandu zkazí.

Hodně mi pomáhalo číst příběhy ze života lidí, kteří to neměli moc jednoduchý. Vždycky jsem si potom uvědomila, jak krásný mám vlastně život a víc viděla to pozitivní v něm. Mamča, Kdyžsluncenesvítí,Michal...
Jenže pokud někdo založí téma o osobním problému za který si třeba může i tak trochu sám, zpravidla se dozví i to, co třeba ví, ale slyšet nechce.

Chybí mi odlehčené diskuze o chlapech, zálibách, kosmetice, hadříkách, domácích mazlíčcích... Prostě takové nezávazné tlachání o příjemných stránkách života a drobných radostech...
Jenže to by do takových diskuzí neměly chodit Nicky, které chodí do takových diskuzí proto, aby si zvedly sebevědomí poukazováním na to, jaké jsou zdejší diskutérky jednoduché blbky, když řeší takové blbosti jako je nová kabelka, zatímco chudáci děti musejí trpět hlady a citovou deprivací tím, že matka shání nové boty.

No tak co nakonec zbývá? Pak už se asi nedá bavit o ničem jiném než bloumat nad nesmrtelností chrousta, nebo poprosit o radu s něčím konkrétním a věcným.

Jeden čas jsem tu visela prakticky denně a sežralo mi to neskutečně času a energie. Neuměla jsem si vůbec představit, jak se té závislosti zbavím. I jsem si závislostí na rodině dost komplikovala život.
No, vyléčila mě změna Nicků, témat a atmosféry a pak taky zápřah v reálném životě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.