| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kruci,

"ne každý má čas a energii na sobě pracovat"

Chápu, že nikdo nejsme dokonalý, ale je pak ale otázka, nakolik to v něm podporovat.

Třeba to s tím sebevědomím. Přijde mi nevhodné SCHVÁLNĚ se chlubit něčím, co mám lepší, mezi lidma, kteří si třeba postěžovali, že se jim něco nedaří, stylem "ty máš patnáct tisíc hrubýho, no to já takový věci naštěstí řešit nemusím, protože mám půl mega měsíčně".

Ale mám pocit, že některým těm "nesrovnaným" lidem vadí i jen zmínka o tom, že někdo jinej něco má, umí, nějak vypadá, aniž by se ten dotyčnej prvoplánově na ně chtěl vytahovat. A tady si právě říkám, jestli je opravdu žádoucí je plácat po zádech, že ten s těma lepšíma věcma je nemožnej vytahovák, nebo jestli je naopak spíš na nich, aby se pokusili dostat do fáze, kdy jim to nebude vadit, protože si uvědoměj, že oni sami taky nejsou žádný ořezávátka a i když nemaj půl mega měsíčně, tak to vůbec nevadí a na jejich hodnotě jim to neubírá.

Nevím, jestli jsem to od začátku psala srozumitelně, ale celou dobu mám na mysli toto, a teda docela mě mrzí, že je to interpretováno zase úkorně, když v podstatě chci sdělit "lidi, nejste méněcenný a je škoda se tak cejtit" ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.