| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznámá, tak potom nic neuděláš, puberta je někdy hrozná věc. Pořád je naděje, že ho to přejde. Nejstarší měla krizi minulý rok, známky dobré, ale neodevzdávala včas projekty a domácí práce, znala podmínky, věděla, že za každých pár dní zpoždění bude stupeň dolů a nic s ní nehnulo. Na otázku proč, jen krčila rameny. Takže z předmětu místo jedničky trojka kvůli pětce za projekt. Snažil se jí to vysvětlit učitel, my, nic. Nechala jsem to už na ní, mám jen jedny nervy a řekla jsem si, že si to musí v hlavě srovnat sama .S tím rizikem, že prostě bude mít horší výsledky ve studiu. Letos šla trochu do sebe, odevzdávání není stoprocetní, ale snaží se. Já nad ní nemůžu stát a nutit ji napsat práci. Ale je to už jiný věk, je plnoletá. Nejvíc blbnula minulý rok, v 17 letech, na ZŠ to ještě bylo dobré.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.