| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"co to tam u vás máte za děti, skoro se mi chtělo napsat za pakáž"
"že jsou jak urvané z řetězu, v tom poču mají dojem anonymity..... "

A podle ceho dochazis k usudku, ze u nas jsou deti pakaz?

No jo. Ja jsem nikde ani naznakem nezminila, ze 500 deti je urvanejch ze retezu.
Nikde jsem ani naznakem nezminila, jake procento z Tech 500 deti vyvadi. (=ono totiz staci par, by se stalo nestesti, kdyz uz je ta smula).

Popsala jsem, ze pres zakaz vlezou do vody: doplnuju NEKTERY - koupaj se/ obcas se strkaji z mola do studeny vody/nekoho nekdo stouchne.hodi do vody - ale nikde jsem nepsala, ze jsou to naky zastupy.

"!Občas děti něco vyvedou, někdy se bohužel stane neštěstí."


Takze bych se pridala k tehle vete: "!Občas děti něco vyvedou, někdy se bohužel stane neštěstí." (a kdyz uz se nedej bohu stane nejake nestesti, tak predpokladam, ze postih by byl v CR stejny, jelikoz doprovazejici ucitel je zodpovedny).

A taky jsem celkem jasne napsala, ze jde o akce pro celou skolu, kde se o dozor podili veskery personal ruznym zpusobem na ruznych mistech (=vyplyva to z mych textu). V Tech prvnich jsem psala o akcich pro JEDNU tridu se dvem tridnimi (=rovnez vypsano v textu), ktere se odmitam zucastnit, protoze podle pravidel to neni pro tridniho povinne, na rozdil od tehle velke akce, ktera je behem vyucovacich hodin (a obvykle konci pred koncem vyucovani).

Na rozdil od ceskych skol se nikam na 3 - 4 tydny se tridou nikdy nejezdi. S tridou se obvykle nejezdi ni pod stany. Takze proste je to rozdilny. Deti si setri na konce seste devate tridy a jedou nekam se tridou +6 tridnim + nekolik rodicu na vylet, ale ne vsechny skoly tohle provozujou. Devitky jezdi po skonceni skolniho roku (=kdyz uz jsou ze skoly oficielne pryc, cili ani ucitel s nimi nemusi, protoze uz jejich ucitel neni).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.