| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, to je strašný mít kritické rodiče a to ještě žiješ tak daleko, je mi to líto, jen to čtu. Naštěstí píšeš, že jinak máte pěkný vztah ~;((
Moji rodiče to dělají minimálně, ale taky mne to píchne, asi jsem přecitlivělá na svoje problémy. Moje tchýně je hrozně kritická, ale její syn jí umí poslat někam, takže se často zhádají, chvíli spolu nemluví (stylem v životě už tě nechci vidět) a za pár dní/týdnů spolu mluví jakoby nic.
Ke mě si toho tchýně tolik nedovolila, ale pár konfliktů už bylo a rýpance do neumytých oken taky. Dokonce, jak psala Monty, vrátila jsem se z dovolené a měla umytá okna a to už i po mém rozchodu s manželem (chodila zalévat kytky). Mě to teda sralo, nechápu, že to někoho potěší, ale to je prostě povaha. A taky jsem jí to mnohokrát řekla. No po druhé nebo po třetí jsem pak buď dělala, že jsem si toho nevšimla a nebo jsem jí řekla "tak hlavně že ses vyřádila". Asi si myslí, že jsem nevděčná, už mne to netrápí, já jí řekla mnohokrát, že si to nepřeju.
Zakladatelko, nečetla jsem vše, ale asi ti už někdo napsal, že rodiče tebou pěkně manipulují....to, že se bojíš jim odporovat, aby se náhodou nerozčílili, to je typické.
Myslím, že buď to budeš pouštět hned "ven", jako to dělají ostatní, nebo jim říct, aby to nedělali. Tuším, že rozumná domluva nebude možná, vždy se tu radilo rázně se vymezit i nechat rodiče se urazit, dokud tě nebudou respektovat. Tuším, že toho nejsi schopná, tak zkus zapracovat na tom jedním uchem tam, druhým ven.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.