| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, když už tu budem Val "rozebírat" - život je prostě těžkej ~:(
A já si myslím, že ona dělala, co mohla, aby dala dceři to nejlepší. Jenže když jsi v depresi, spoustu věcí nevidíš. Předpokládám, že Val dala holce mnohem víc lásky a nekritizovala ji tak jako to bylo u nich doma. Její dcera má šanci převzít za svůj život svou vlastní zodpovědnost, má rozhodně lepší karty.
Já když si vezmu mojí mámu, tak ona nás hrozně chtěla ušetřit toho, co zažila ona ve své fakt strašně nastavené rodině. Ale já si jako dítě pořád nebyla jistá, jestli mě má vůbec ráda. Ona okolo mne tak kroužila, aby mne nedeptala, ale zase zároveň abych si o sobě moc nemyslela a nebyla rozmazlená. Mě ta základní nejistota, jestli mě má vůbec ráda dost zasáhla sebevědomí. Pamatuju se, že největší něžnost od ní vůči mne byla potřepání po vlasech a nazvání cácorkou (co ty, cácorko), ale ani se u toho nezasmála. Ale v zásadě byla naprosto úžasná máma, spravedlivá, ohleduplná, pracovitá. No ale celej život pak byla s chlapem, co jí trápil a pak si nastěhovala babi, aby ji potrápila ještě víc. Nemůžu říct, že je to ztracená existence, ale od 50 doufá, že v nebi se jí dostane konečně odplaty. Je věřící a tak bere svůj život jako svůj kříž.
Já jsem toto odmítla a snažím se poprat se, ale kvůli nízkému sebevědomí a sklonu k depresím to opravdu není lehké a hlavně ty změny se dějou strašně pomalu. Vůbec se mámě nebo teď tady Valkýře nedivím, že se nedokážou z toho vymanit, já mám spoustu výhod oproti nim a přijde mi to nekonečně těžký.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.