| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky všem za reakce. Zase mám na čím uvažovat. Abych to shrnula, myslím, že neumyju v míň vodě - umyju teda, ale neopláchnu. Na průtokáči mě ještě štve, jak pořád odkapává /charakteristický rys/. A pak mě štve, že pro průtokovače je strašně malá nabídka baterií. Možnost opaření fakt existuje, ano, voda z průtokače je hodně horká. Nějaké extra přesuny myčky atd. nejsou reálné - kuchyně je v suterénu, v kamenných zdech, koupelna o patro výš. Takže budu dumat nad variantou myčka a studená voda, myčka a baterie s ohřevem, nebo nechat tak, jak to mám (bez myčky a horká voda z průtokáče).

Jinak pro Fren: Ne, neplatím jim to. Jen se organizačně starám. Pokud tam nejsme my, tak každý při příjezdu a odjezdu nafotí vodoměr a elektroměr a pak pošle částku (jsou vycvičeni), navíc já průběžně rozdávám pokyny typu švagrová č. 1 přiveze velký prášek na praní, kamarádka přiveze velké a malé pytle na odpadky a wc papíry, švagrová č. 2 přiveze houbičky, kartáče a papírové utěrky. V oběhu je asi 10 klíčů od chaty a všichni dodržují návštěvní disciplinu a zapisují se do online excelovské tabulky.

Všem nám to tak vyhovuje a rádi tam jezdíme. Proto chci, aby to bylo ještě lepší a mám pocit, že myčka by pomohla. Ale nejsem si jista, zda to není zbytečnost:-)



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.