| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děvčata - Kaipo, Lado2, Dari79, Marko, Kroniko, Jů, Inko, Svynko+3 a všichni ostatní, koho to zaujalo a pobavilo:

Věřte, nebo ne, FAKT nevím, kdo je Řepka. Tady z debaty tuším, že fotbalista (fotbal nesleduji a ani můj muž ne).
Žádné časopisy nekupujeme, když jdu k lékaři, čtu si knuhu, nebo něco píšu do mobilu, takže pokud i leží na stolku nějaký časopis, já do něho nekouknu.
Internet používám a to - přiznám se - hodně (jsem momentálně bez práce, tedy furt doma...). Sleduji stránky, co mne zajímají - vaření, české sbory, kynologii... tam nikdy na mne Řepka nevykoukl. Teď asi nejvíc na FB sleduji Milion chvilek (a překvapuje mne, že na Rodině se k této problematice zatím nikdo nevyjadřoval.)
Pokud je na nějakém reklamním banneru - možná jo, ale ten já vypnu a nevím, co tam bylo. Jako tady na Rodině - nahoře vyleze nějaká reklamní plocha, vím, že tam je (vím, že mne prudí), ale nevím co na ní je.
Telku sleduji, ale vybírám si, na jaký film kouknu (hodně krimi a nebo na Artu), reklamy nevnímám. Fakt nevím, na co dávají v telce reklamy, jen jsem zaznamenala příšernou píšničku na XXXLUC TATATATA (nevím, jak se to píše) a pak nějakou hudební country bandu plyšáků, která je vázaná na nějaký obchod, ale nevím, zda Penny nebo Billa.
Jsem hrozná, já vím....

Lado2 - záleží, jaké stránky člověk navštěvuje. Já E-mail, Facebook, Wikipedii, pokud někam jedu tak Idos nebo Cd.cz, Čsfd a Rodinu...
Marko - to bude tím, že vyskakující titulky neču :-). Jako se..ou mne, to jo, ale nevěnuji jim pozornost.
Kroniko - ne, zprávy nesleduji. Nějak na to poslední dobou nemám žaludek.
Jak to tu čtu, tak zjišťuji, že nevím ani kdo je Kristelová, Kazda či Erbová. Jediné pro mne známé jméno tu na mne v diskusi vyklouklo "Kraus". No ignorant nejvyššího řádu, já vím. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.