| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mně pomohla. Zhubla jsem a nepřišlo mi to až tak drastický. Něco jsem později asi trochu nabrala, ale to hlavně že jsem přes zimu moc nehýbala. To jsem nedodržela, myslím že kdybych se v tomto přiměla k pravidelnosti, tak jsem zpátky nenabrala nejspíš nic, spíš by to šlo i postupně dál dolů.
Ale rozhodně jojo efekt nenastal, zpátky jsem to nenabrala. To hlavní co jsem chtěla shodit, to zůstalo.

Dám si na jaro novou "kůru" a musím se to zorganizovat abych vydržela i s tím pohybem, pak teprve můžu posoudit.

Začátek asi těžší, hlavně odvyknout si cukru (pro mě), ale dalo se to. Ale já jsem i tak bez ohledu na dietu natrvalo přešla na březový cukr, jelikož slazení kafe se nevzdám :)
To taky určitě nějaký kilo dolů udělalo.

Na princip ketodiety celkem věřím, na "nastartování" hubnutí je to fakt dobrý. Pak je však důležité udržet si rozumnou životosprávu a pohyb dál.

Na trhu je jich několik, ochutnala jsem více, když to držel někdo v okolí a některé mi tedy nechutnaly vůbec, u jedné mi ta jídla přišla vyloženě hnusná, to bych delší dobu fakt nevydržela jíst. Takže doporučuju nejdřív si vyzkoušet nějaké vzorky.

Já tedy nakonec kombinovala dvě.
Mně nejvíc chutnaly věci z Ketodiet, koktejly, placky (česneková je takový bramborák), i dobrý polívky. Pak jsem našla Victus, a tam mají podle mně asi největší výběr a většina je i fakt dobrá. A hlavně tam mají i pečivo, to mi chybělo. A tyčinky tam mají fakt výborný. Dokonce i čokoládu mají.
Díky tomu se to dalo vydržet, že mi to i chutnalo :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.