| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc pravidelně ne. Jako chodím ke kadeřnici a občas na kosmetiku, pedikůru... ale tu si radši dělám sama, manikůru taky. Nesnáším umělé nehty (to pečení v té troubě). A vůbec nemám ráda, když na mě někdo sahá, nebo si chce povídat. Tak to vždy přetrpím a co mohu, dělám doma sama. Na masáže jsem chodila jednu dobu pravidelně, když mě bolela záda. Chodila jsem k masérce, která byla fajn. Chlapa nesnesu, neuvolním se. Naposledy na wellness víkendu na mě vyšel a opět jsem se přesvědčila, že to nejde. Prostě to pro mě je překonávání a ovládání a ne relax. Neustále mi říkal, ať se uvolním. Chtěla jsem začít ječet.

Jo botox jsem měla, půjdu asi zase, mám blbou vrásku mezi obočím, prostě můj sval si ji tam dělá, kdykoli čtu, soustředím se a tak, takovej naštvanej výraz permanentně, i když nejsem. ~:( Víc než vráska mi vadí to mračení ve chvíli, kdy to není můj záměr. Občas nechám odstranit znaménko, když je na obličeji nebo na krku, jinak zatím nic. Jednou asi půjdu na víčka. Viděla jsem, jak to několika ženám kolem 60 prospělo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.