| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, jo, to taky nesnáším, když se pak někdo snaží procpat kolem mě, místo aby prostě řekl s dovolením a já mu v pohodě uhnula...stejně jako si říkám, že třeba řidič v autobuse se po nějaké době vykašle na to, čekat na dobíhající cestující, když spousta lidí neumí ani houknout děkuju...mně to třeba přijde úplně normální, že když vběhnu na poslední chvíli do autobusu, nebo na mě i řidič čeká, až doběhnu, tak prostě zavolám děkuju...na tohle byl úžasnej můj syn, který jako malý, když jsme někam jeli, bedlivě sledoval dění kolem sebe a dost často to jasným hláskem komentoval...např. hlášky typu "maminko, to je hodnej pan řidič, viď, on na toho pána počkal...a on mu ani nepoděkoval!" - sem tam byl někdo rudý až za ušima a autobus se bavil...a nikdy mu nikdo nic neřekl, jelikož měl pravdu~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.