| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já osobně tedy počítám s tím, že mi to od jistého věku nebude myslet jako dřív, budu skouzávat do stereotypů, toho vzpomínkového optimismu atd. atd., no a dnešní generace seniorů si to na sobě neuvědomujeme, budeme dál.
Osobně jsem právě utrpěla srážku se seniorem, který je neschopen až neochoten se alespoň zamyslet nad něčím, prostě názor má a basta, zamyslet se nad něčím "by bolelo", takže můj příspěvek je skeptičtější než by by za jiných okolností. Jo senioři jsou skupina voličů, co moc kriticky nemyslí, žijí ve svých stereotypech, příp. volí podle toho co jim kdo doporučí. Tak to je, a fakt si seniorů vážím pro různé věci, ale pro bystré myšlení a zralý úsudek moc ne, takové kolem sebe moc nemám.

Osobně si myslím, že jak je volební právo od určitého věku, tak by mělo být i do určitého věku, ale chápu, že toto je nemožné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.