| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A co tak hroznýho řekl?

Vždyť má v podstatě pravdu - COKOLI, co je původně dobrá věc, se může děsivě zvrhnout, a je dobrý si na to dát pozor.

Myslím, že u nás to tak nevnímáme, protože když už, tak se setkáváme spíš s opačnými problémy (ženská za volantem, ha ha ha, cikán jde do práce, ha ha ha), což mně osobně vadí strašně.

Ale mám pocit, že ve světě to už občas začíná nabírat obrátky, které minimálně nakročením k totalitě smrdí.

Napadá mě třeba ženská, která letěla kamsi letadlem a při nástupu dala na sociální sítě vtip. Mírně nevkusnej, rasistickej, blbej. Nicméně než letadlo dosedlo na cílovém letišti, už byla bez práce. Nebo kompletní likvidace - lidská i profesní - v souvislosti s MeToo.

Jak jsou mi proti srsti rasistický kecy i jakékoli sexuální obtěžování, tak tohle mi přijde přeci jen trochu moc.

(a fakt nevím, jak tu poslední větu napsat, aby mě někdo neobvinil, že jsem rasista a příznivec sexuálního obtěžování, když mi obojí přijde blbý a nebezpečný, ale myslím si, že adekvátní postih za to by bylo v řadě případů spíš dání dotyčnému najevo, že má blbý řeči, a ne ho profesně i lidsky "popravit")

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.