| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katka a 2 výrostci - ANO, přesně tak to je. Pokud by ve stejný den byl sepsán HPP, pak bych byla v evidenci do 31.5., u dohod je to prý jinak. Nechápu a nechápe to se mnou více lidí... ~3~

Kaipo - no, asi tak, ale já sem chodím tolik let, že jsem už zvyklá

Gábi_Smolíková - to sice může být nová, ale já jsem na malém městě a VÍM, že paní je tam minimálně 10 let.

Konzervo - není to jediný český zákon, který by potřeboval změnu... ~l~

Valorie - no já vím, že jen okrádám pracující tohoto státu ~t~~t~~t~

Kat - jo, to je u nás ale normální... dřív to bylo tak, že když si člověk vydělal do 6000 měsíčně, tak u toho mohl být na ÚP a pobírat podporu. Já takhle v roce 2006 nebo 7 nastoupila na výpomoc do školy, chodila jsem na noční na internátě a výdělek měla do těch 6000. Tím jsem zjistila, zda je to práce, kterou chci / zvládnu dělat a zaměstnavatel zjistil, jestli je na mne spoleh a jestli mne chce zaměstnat. A po 3 měsících jsem dostala HPP a pracovala jsem tam 10 let (až na podzim jsem odešla ze zdravotních důvodů...).

Jitys - ano, nebát toho, že jsem ID, tak krom toho, že člověk přijde o podporu, musí si platit zdravotní.

Marka - ano, ačkoli to všem logicky uvažujícím lidem přijde divné, je to tak...

Fern - no ta dávka je přiznána asi jen velmi specifické skupině obvatel. Dcera studovala velmi běžnou školu a nemělažádnou eštra placenou práci a nedosáhla na porodné také.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.