| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj názor je ovlivněný tím, že jsem nikdy nebydlela ve velkém městě, tudíž jsem ani nepotkávala žádné "podivné existence". Bydlela jsem v malé bytovce na vsi, vchodové dveře se nezamykaly, takže tam mohl kdokoli a kdykoliv a všichni sousedi jsme se znali. Ani když jsem šla za někým, kdo bydlel ve městě, nikdy se mi nestalo, že by mě někde nechtěli pustit dovnitř, nebo že bych musela podávat vysvětlení za kým jdu a proč. ~d~ Asi působím seriózně. Ale kdyby mě nějaká "babka" chtěla takhle vyslýchat, asi bych jí odsekla, že jí do toho nic není. I já jako citlivá poctivka bych se k tomu odvážila.
Ale asi budu muset svůj názor přehodnotit, když vidím tu diskuzi tady a kdybych se s tím setkala, asi bych tedy vysvětlení podala. Ale mě přijde tak trochu schizofrení a urážlivé v každém hned vidět zloděje a kdovíco ještě. Pokud se někdo tak moc bojí, že vchodové dveře zamyká i přes den a nepouští dovnitř nikoho, tak to je na odbornou psychologickou pomoc podle mě. Bez ironie. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.