| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré ráno, včera mě překvapil soused. Našel na zahradě jedno klíště, lezlo po psovi nebo po dítěti, už nevím. Jeho reakce byla, že jede koupit nějaký sprej proti klíšťatům a prý tim postříká všechny keře podél plotu, který s ním sdílíme. Jinde keře nemá, jen bazén a takový ten sterilní trávník. Stříkali byste kvůli klíštěti keře na zahradě? Je to normální? Přijde mi, že on tu zahradu bere jako obývací pokoj, nesmí tam být žádná nečistota, nic nepříjemného nebo nebezpečného. Ta zahrada vypadá tak, že podél plotu jsou kačírky vysypané kamínky a v nich jsou keře, naštěstí tedy i listnaté. Potom je tam bazén a už jen sterilní trávník s podzemním zavlažováním. Květiny nebo užitková zahrada ne. Na té zahradě vlastně není moc co dělat, je bezpracná, ale není tam moc na co se dívat nebo si něco občas sníst, ani rybíz, jahody, nic. Přijde mi, že většina lidí teď chce takové zahrady. Když se mluví o tom, jak se mění krajina a jak ubývá hmyzu apod., tak si už myslím, že na to nemá vliv jen řepka, ale i tyto typy zahrad, kde skoro nic neroste a vše se stále stříká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.