| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znala jsem kdysi jednoho člověka, který, když zvedl telefon, se hlásil slovy: "Ucho přiloženo!"~t~~t~~t~~8~

Mládě mě přivádí k šílenství, když se hlásí Pozdravem:"Zduř!" ~a~(odvozeno od "Zdar!") A nebo jakýmkoliv kvílivým výkřikem, kterým mě vyděsí v domnění, že se mu něco stalo či děje a volá z posledních sil.... Případně přijde domů ze školy, vytočí moje číslo, odloží mobil na stůl a mezitím jde třeba na WC nebo do koupelny a já jak pako volám do telefonu a děsím se, co se zase děje, že to vytočil a nehlásí se a neraguje a až za nějakou chvíli se mi ten poděs ozve s tím, že to vytočil, odložil a šel něco řešit. A to nepraktikujeme prozvánění (což by ho omlouvalo), ví, že to vezmu a budu se děsit, co je, že nereaguje, ale není nadto soustavně vycukávat svoji matičku, že~j~.

Jinak já se hlásím do telefonu zcela postaru, tj.: "Prosím, jméno" popřípadě ještě k tomu "dobrý den." Jsem-li hodně vytočená a v nenáladě, případně tuším, že to je nějaký opruz-hovor, tak jen: "Prosím."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.