| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jaký smysl má dohánět věci do absurdna?
Jsou lidi, a věř, že jich opravdu není málo, kteří považují za nehoráznou buzeraci třeba požadavek aby vůbec přišli v pondělí na osmou do práce.
A ne, nevymýšlím si ani nepřeháním.

Protože nemáme pracovní povinnost, tak zaměstnanec má vždy možnost z nevyhovující práce odejít. Já s mamons trochu také sympatizuji, i když si myslím, že za spoustu problémů si může sama, tak ale pokud je pravda co píše, že za nedodržování předpisů dostávají "černé body", tak to je tedy hodně pod čáru a já být na takovém místě, taky bych koukala po jiném a při nejbližší příležitosti vypadla. Co jiného?

Na druhou stranu, někteří lidi jsou fakt "materiál" a kolikrát to s nimi jinak nejde, protože nutnost některých opatření prostě nejsou s to pochopit. (Tím nemyslím zrovna mamoms) A proto se některým opatřením těžko divit.

Je přece nesmysl si myslet, že můžu z pozice řadového zaměstnace kecat vedení do toho, jak a co mají dělat. V lepším případě se mi vysmějí, v horším případě rovnou vyhodí (pokud jsem ve zkušebce).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.