| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

fistulee , v práci jsem úlevy neměla ,ale komplikovalo mi to prohazování písmen a čísel život. Navíc si to sama neobjevíš.....,ale pokud víš, že to máš....co jde si nechat do druhého dne a ještě třeba projet....tak 80% objevíš.....zbytek ne.....

Manžel , který NIC z toho nemá to nechápe.....mám to a syn.....za tolik let nepochopil, že to ty lidi nedělají schválně....

Navíc tu někdo popsal to, že se mu dítě rychleji unaví...i to má vliv v té práci...se musíš víc soustředit......

třeba mladší do PPP chodí, nenechám ho u maturity vyrazit jen pro to, že po něm někdo NIC nepřečte ne.....to raději dojdu pro papír, že může psát na PC. Kdyby se to opravovalo ve škole, bylo by to jiné(potvrzeno i výchovnou poradkyní, že se prostě nad prací dysgrafika sešli všichni kdo ho učili a luštili co napsal, protože ho znali) a papír bych neudržovala.....dneska se to pošle kamsi a když se to nepřečte tak NIC.

Navíc se díky mladšímu synovi zjistilo, že se to v rodině dědí min. 60let....spíš víc...kdysi je učitelé tloukli za písmo rákoskou a stejně škrábou ty lidi dál...a nebo škrábali.....

A ke mě....pro mě 659 a 956 je prostě to samé....čtu to totiž tam a zpět a je mi to šumák....vidím to stejně. Pro někoho to je nepochopitelné.

Kdysi bylo na půjčení někde takové plasty, ty jsi si přiložila na text a někdo kdo nemá DYS si s tím mohl číst,aby se zkusil vžít do té situace......bohužel už to v PPP nenabízí.
A velká škoda.

Já tyhle keci aniž by dotyčný věděl, jaký je to peklo, hlavně na Zš, než se s tím člověk zžije vadí....." lempl" to jsem měla nálepku na svojí Dyslexii, dysortografii místo papíru z PPP. A přitom, když to vidím u syna by mi třeba stačili 2-3 minuty navíc.....u písemky. Sem tam mi dát doplňovačku místo diktátu a bylo by to zase lepší. A úplně nejlepší se ptát na určitá slova to by bylo 100%....jak se píší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.