| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem absolventkou této fakulty v poměrně nedávné době, magistra mám z roku 2010 a rigo z roku 2013 a věděla jsem o tomto případu ještě dříve než byl v médiích. Vím na které katedře to bylo a i kdo to byl. Jsem z akademickým světem spojená. Ona katedra byla vždy nejhorší už za mě a dělat zkoušku nebo klauzuru tam bylo vždy o velkých nervech a na známky se nehledělo, hlavně když si to dala.
Chci poděkovat všem, které si tento případ berou tak, aby zvážily svoje chování vůči svým dětem coby studentům a připomenout všem nedávnou diskusi o živení dětí na VŠ, kdy hodně z vás tady mluvilo právě ve stylu, že studentíci jsou flákači a ať makaj, že my taky neměli nic v životě zadarmo. Já svým příspěvkem právě snažila nastínit situaci, kdy v prváku a druháku se toho zrovna na právech moc neděje a gymplaři se nudí, protože historii umí a tak si akorát našprtí Římana a Státovědu a zbytek jde sám, ale že hodně mých spolužáků mělo podporu od rodičů právě největší v posledním ročníku, aby se mohli soustředit na státnice. Já se na státnice učila tři měsíce, fakt denně. Měla jsem tehdy půlroční dceru, kterou jsem vždy nakojila přebalila a předala manželovi a za tři hodiny zase. Měla jsem štěstí, že manžel pracuje ve školství a má prázdniny. Ke státnicím jsem šla jako v mlze s tím, že to prostě musím dát, protože moje dítě potřebuje mámu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.