| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No právě, Kudlo. Ta objektivnost poměřování je prostě kravina, nic takového doopravdy neexistuje ~:-D
Je mi úplně k prdu, když se celosvětově uznávaným měřítkem stane dort od tvého Savarina a mě prostě nebude chutnat a třeba se mi ani nebude líbit na pohled. Sice uznám, že je za ním spousta práce i umu, ale to je všechno. Já si radši budu dál doma plácat naše "korpusy s marmeládou"(aniž by to znamenalo, že mě to stojí méně úsilí, než tu cukrářku).
Já ani úplně nevěřím tomu, že nějaký oceněnec je jediný svého druhu na celém světě, kdo danou věc dokáže. Byl jen ve správnou dobu na správném místě, narozdíl od někoho, kdo toho třeba umí ještě víc.

Takže vlastně nejde jen o to, být dobrý v něčem pro mě důležitém, ale i o to, aby to ocenil hlavně ten, na kom mi záleží. Přičemž ten někdo můžu být (měla bych být) i já sama.
Řekla bych, že pokud nutně potřebuju k pocitu spokojenosti ocenění ZVNĚJŠKU, něco je na mém životě špatně. Je to fajn bonus, to jo, ale aby na tom záviselo mé štěstí, to fakt nechci ani pro sebe, ani pro moje děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.