| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

evelyn, jo, to jsme ve shodě... cestovat se dá i nízkonákladově ~;)
teda taky jsme měli období jednoho příjmu na 5 lidí a to jsme (jeden rok) nebyli na žádné dovolené, jeli jsme ke tchýni a čas trávili s dětma tam... kupodivu si to období děti ani nijak nepamatujou, překvapilo mě, že i nejstarší dcera má dnes pocit, že jsme chudí nebyli ~:-D
(ale my jsme jinak relativně nenároční, neznám ten tlak, že musím mít nějaké vnější znaky bohatství, aby mě společnost neodsoudila, na hadry, boty mobily, si u nás nikdo nepotrpí, bez příjmu jsem zase měla čas, takže i jídlo se dalo udržet - vařila jsem ze základních surovin, výlety byly plánované, s domácí svačinkou a bez vstupného a pod.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.