| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,

já taky netoužím umět něco dokonale. Na ten klavír bych chtěla jen o něco lépe.
Taky jsem byla "nadějné dítě", mám pocit, že všeobecné nadání má svoje nevýhody, dítě je strkáno ke "všemu" (u nás tohle dělala obzvlášť základka) a ve všem je pak dobré, ale v ničem opravdu výborné. Ačkoliv já po tom "opravdu výborném", natož "nejlepším", už hezkých pár let netoužím, chci to, co dělám, dělat dost dobře, to mi ke spokojenosti stačí. Tvůj přístup k dortům třeba naprosto chápu, akorát mám tu výhodu, že ty věci, které nějak umím, okolí oceňuje, i když je to letos stejně dobré jako loni a ne lepší.

Vůbec mám pocit, že jsem ti hodně podobná v mnoha směrech, postoj k pořádku nevyjímaje (akorát ruční práce jsem nikdy neuměla tak, abych jimi někoho potěšila, s výjimkou křížkového vyšívání ~t~), jenom jsem měla úplně jiné rodiče a mám úplně jiné okolí... Dost na tebe myslím, přeju ti, abys našla energii okolí vyměnit nebo poslat jejich názory k šípku ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.