| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já asi jednu věc, kterou jsem chtěla a neuměla jsem jí ,začínám zvládat. Přestat se nervovat, stresovat a užírat věcma, který jsem v životě podělala a už nemůžu napravit. Ten pocit staženýho žaludku a stres z toho všeho..což se pak projevilo i po zdravotní stránce. Naučila jsem se zabývat jen tím co můžu momentálně ovlivnit a nestresovat se věcma, který ovlivnit už nemůžu. Dalo mi to docela práci, ale žije se mi líp, nepodstatný věci vypouštím z hlavy a je to fajn.

A ostatní věci , které bych chtěla umět a neumím, třeba plavat kraula a skákat šipku ty se dají naučit. Asi stačí jen chtít ~:-D, ale zase to asi nechci tak moc abych pro to byla schopná něco udělat ~:-D~:-D. Protože kdybych chtěla tak se to asi naučím.
Věci typu zpívat..to už pak neni jen o chtění, ale taky o kapce nadání, hudebního sluchu apod. a to se prostě naučit nedá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.