| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bez ohledu na to, co jsem napsala výše je fakt, že někteří řidiči bezohlední jsou. A když se to pak sejde najednou, je asi těžké se udržet a neupustit páru (alespopň pro sebe ve svém vozu).

Když vidím auto na dvou parkovacích stáních, může mě vzít čert. V drtivé většině tak stojí mercedes nebo BMW (nebo moje sousedka, která neumí ani řídit ani parkovat~t~). Kamarád mi to vysvětlil tí, že řidiči těchto vozů nechtějí, aby jim někdo svými dveřmi otloukl jejich auto. A když jsem nad tím přemýšlela, tak je chápu. Minulé auto mi někdoodřel po celé délce, jak projížděl vozíkem mezi auty ke svému kufru. O "razítkách" na bocíh od jiných aut, ani nemluvím. Nynější auto mám necelé 2 roky a už tam jsou opět. No a teď jde o to, kdo je bezohledný. Člověk, který stojí na dvou stáních nebo člověk, který svými dveřmi otlouká okolní auta. Moje holka nevystupovala nikdy dřív, než jsem se postavila k jejím dvdeřím a nehlídala, aby někoho neodřela. Moje kamarádka, kterou mám fakt ráda tohle vůbec neřeší. I když jí to řeknu, tak její děti jsou prostě rychlejší. Já netvrdím, že vždycky někoho odřou, ale občasné ťuknutí do cizího auta, to je prostě fakt.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.