| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Epepe , já řídím životosprávu celé rodině.....jsem to já kdo chodí na nákup, kdo rozhoduje co uvaří k obědu k věčeři...co tam najdou za různé věci na snídani......

Jo a když byli malý tak jsem je nechala si oblíbit poměrně zdravá jídla....takže když se nyní i zeptám co by si dali.....tak většinou třeba zazní: mexické fazole )tak je jdu namočit)....lososa, pstruha....
A milují upečené buchty a placky.....a i to jde upéci poměrně dobře.....výměnou ingrediencí...či časti.

Takže je naivní si myslet, že to člověk neovlivňuje, pokud je to ten co stráví v kuchyni čas přípravou jídla pro rodinu.

Já třeba až po smrti babičky zjistila, že dědovi zelenina v polívce dědovi nevadí. A sní ji, bylo pak víceméně jasné, že nechutnala babičce.

prostě co se najde doma k jídlu je nakoupeno mnou....víc už neovlivním....a pokud někde něco snědí co se mi nelíbí, už dávno neřeším......ale ve věku 10-12let mi vadilo když mi je trenér vzal do McD každý týden po závodě.....byla jsem jediná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.