| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera odpoledne jsem zahájila svůj "týden bez dětí a dokonce i bez manžela" (jediný za celé prázdniny) a hádejte čím? Úklidem v dětském pokoji, přestože je dětem už 9 a 12 let. Děláte to ještě někdo taky nebo jsem praštěná? Nejde o úklid typu vytřít prach a podlahu, ale o přebírání školních věcí, hromady papírů a jiných krámů v psacích stolech a poličkách, případně i hraček (to už u nás tolik ne), úklid šuplíků ve smyslu "vyndat obsah, vytřít, vrátit případně přebraný obsah" atd... Děti letos trávily první týden prázdnin "bezprizorně" doma (tj. my s manželem byli v práci, na odpoledne už jsem pro ně program měla, končím brzy), tak jsem se je snažila namotivovat k vlastní činnosti v tomto směru (mě to cca od 10 let bavilo, vyházet po konci školy sešity a spol. a uklidit si "svoje místa" - ovšem v mém případě se jednalo o 1 šuplík, jednu malou skříňku a jednu polici na zdi, naše děti mají toho prostoru o dost víc), ale s tristním výsledkem. Musela bych přitom nad nimi stát a udílet konkrétní pokyny, na což nebyl čas. Teď ho mám, tak si pouštím oblíbenou hudbu a "kydám" (ale byla jsem si tedy taky koupit nové inline brusle a na procházce, to zase na sebe myslím ~;)), zatím jsem vyhodila dvě krabíce "papíru" (výkresy, rozpracované výrobky, papíry ze školy) a vyprázdnila police za účelem vytření prachu a částečné výměny obsahu. A čeká mě "oblíbené" přebírání hory pastelek, fixů a jiných "pisadel" ... V podstatě mi to dělá dobře, když to všechno přeberu. Jsem jediný podobný "úchyl"? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.