| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrá ráno přeji..tak vše pikračuje dále a já si nevím zase rady.
Propuštěna z nemocnice ve čtvrtek s tím, že dávám vše dle doporučení vláknina ovoce zelenina forlax, mlýnský pramen. Vše dodrženo, dneska v noci dceři bylo špatně od žaludku, chce se jí zvracet, břicho pobolívá, cítí že musí na velkou .Dala jsem už i šaratici ráno..nic
prostě je to nekonečné martyrium..takže dneska nebude jíst protože ji bolí břicho.
Přece není možné aby nechodila vůbec an velkou aby neměla větry atd.
Jak už tady někdo psal ..je to dlouho a už opravdu jsem na konci svých sil. protože nevím co dělat. Dneska jdeme k obvodní na převážení, ale stejně nám nepomůže zase.
Prostě je to dlouhotrvající martýrium, které dle některých z vás moc prožívám ale to už je 8 měsíců lékařů, hubnutí, zácpy a já jsem na konci svých sil.
Nevím volat do nemocnice že nechodí pořád a je jí blbě, nebo hysteřím, dát gutalax , klystýr jí řekli že pokud nezabere čípek nezabere ani klystýr.to už není život, nehysterčím před dcerou vůbec, opravdu ne. jen ona slzy v očích. že neví co dál že má anorexii, ještě nechodí na záchod je jí špatně, snaží se jíst a je jí zle....dělám blbosti, rozveseluji, plánuji kam se stavíme od lékaře koupit sandálky, máme naplánované kino, jít na borůvky...ale vidím že je již uplně bez nálady

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.